Süper Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Türk Dizi Tarihinin En Düşük IMDb Puanına Sahip Dizileri

Türk Dizi Tarihinin En Düşük IMDb Puanına Sahip Dizileri

admin admin -
33 0

 1. İşte Bu Benim Masalım (2021) – IMDb: 1.0

 Aleyna Tilki’nin başrolünde oynadığı bu dizi, müzikal bir romantik komedi dizisi olarak tasarlanmış olsa da, düşük senaryo kalitesi ve oyunculuk performansları nedeniyle izleyiciler tarafından beğenilmemiştir.

 2. Çemberin Dışında (2008) – IMDb: 1.1

 Bir polisiye drama dizisi olan Çemberin Dışında, karmaşık senaryosu ve düşük prodüksiyon değeri nedeniyle izleyiciler tarafından beğenilmemiştir.

 3. Hayat Apartmanı (2007) – IMDb: 1.2

 Sitcom tarzında bir komedi dizisi olan Hayat Apartmanı, klişe esprileri ve zayıf karakterleri nedeniyle izleyiciler tarafından beğenilmemiştir.

 4. Ah Polis Olsam (2006) – IMDb: 1.3

 Bir komedi dizisi olan Ah Polis Olsam, klişe esprileri ve abartılı oyunculuk performansları nedeniyle izleyiciler tarafından beğenilmemiştir.

 5. Sihirli Annem (2021) – IMDb: 1.4

 Bir çocuk dizisi olan Sihirli Annem’in 2021 yılında yapılan yeniden çekimi, orijinal diziyle kıyaslandığında düşük senaryo kalitesi ve oyunculuk performansları nedeniyle izleyiciler tarafından beğenilmemiştir.

 Diğer Düşük Puanlı Diziler:

Yetiş Zeynep (2021) – IMDb: 1.5
Beni Affet (2011-2018) – IMDb: 2.2
Akıncı (2021) – IMDb: 2.2
Selena (2020) – IMDb: 2.3
 Not: Bu listede yer alan dizilerin puanları, IMDb’de oy kullanan izleyicilerin ortalama puanlarına göre belirlenmiştir.

 Ayrıca, IMDb puanlarının her zaman objektif bir gösterge olmadığını da belirtmek gerekir. Bazen diziler, siyasi veya ideolojik nedenlerden dolayı da düşük puan alabilir.

 Dizi izlemeyi seviyorsanız, bir diziye başlamadan önce IMDb puanına bakabilirsiniz. Ancak, puanı çok düşük diye bir diziyi izlememezlik yapmayın. Belki de o diziyi siz çok seveceksiniz!

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir