Süper Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İş İnsanı Vedat Aşçı’nın Bodrum’da Yaşadığı Olayla İlgili Astaş Holding’den Açıklama

İş İnsanı Vedat Aşçı’nın Bodrum’da Yaşadığı Olayla İlgili Astaş Holding’den Açıklama

haberci haberci -
56 0

Astaş Holding, Vedat Aşçı’ya Destek Verdi

Astaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Aşçı’nın Bodrum’daki Mandarin Oriental Otel’de yaşadığı olayla ilgili şirket tarafından yapılan açıklamada, olayın asılsız olduğu ve yanlış anlaşıldığı belirtildi.

Olayın Detayları

– Vedat Aşçı, Kaya Sabancı tarafından kendisine yönelik saldırıda bulunulduğunu iddia etmiş ve sağlık sorunları yaşadığını belirtmişti.

– Astaş Holding, olayın Hakkasan restoranında gerçekleştiğini ve Aşçı’nın Sabancı’nın saldırısına maruz kaldığını doğruladı.

Astaş Holding’den Yapılan Açıklama

– Astaş Holding, Vedat Aşçı’nın aralarında davetlilerin bulunduğu tanıkların da onayladığı üzere olayın taraflar arasında yaşandığını ve Aşçı’nın kavga çıkmasını engellemek için çaba harcadığını belirtti.

– Vedat Aşçı’nın itibarının zedelenmemesi adına Mandarin Oriental Bodrum Resort olarak yasal işlemlere başlanacağı ifade edildi.

Sonuç

Astaş Holding, yaşanan olayın doğru ve adil bir şekilde yargıya intikal etmesi gerektiğini vurgulayarak, olayın medya ve kamuoyunda yanlış şekilde yansıtıldığını dile getirdi. Açıklamada, Vedat Aşçı’nın uzun yıllara dayanan iş hayatı ve sektördeki katkılarına vurgu yapılarak, olayın hukuki süreç içerisinde çözümleneceği belirtildi.

İlgili Yazılar