Süper Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kuaför Oğuzhan Evcimen başarıya doymuyor

Kuaför Oğuzhan Evcimen başarıya doymuyor

admin admin -
49 0

İzmirli kuaför Oğuzhan Evcimen 14 yaşında başladığı mesleğinde başarıdan başarıya koşuyor. 2019 yılında İzmir birinciliğini kazanan kuaför, EuroCup Turkey Milli Takım üyesi, İzmir ve Ege Bölge Temsilcisi seçildi.
Oğuzhan Evcimen, “İzmir il birinciliğinin ardından hedefimi Türkiye’de bir başarı sağlamaya odaklandım ve 2021 yılında Türkiye ikinciliği alarak kariyerime devam ettim. Almış olduğum bu başarılarla birlikte sahne hayatımı artık yönetimde devam etmeye başladım. Sahne koordinatörlüğü, sahne sorumlusu, jüri ve jüri denetim gibi bir çok profesyonel sahnelerde kariyerime devam ettim. Sonrasında bizim mesleğin de biraz araştırmalar ardından milli takımı olduğunu ve artık Türkiye’yi temsil etmeyi hedeflemiştim.”
Açıklamalarına devam eden Evcimen, “Geçtiğimiz günlerde 10 Mayıs 2024 tarihinde Antalya’da düzenlenen uluslararası arenada İzmir il temsilciliği için adımın geçmesi ve buna aday olmam beni çok onure etmişti. Kısa süre sonra mikrofonda buna layık olduğumu sahneye çıkarılıp öğrenince çok mutlu oldum. Profesyonel bir şekilde Türkiye Kuaförler Federasyonu ve EuroCup Türkiye millî takım üyeliğine katıldım. Sertifikalarla tescilli bir şekilde İzmir il temsilciliği görevine getirilmiş oldum” şeklinde konuştu.
Bir sonraki hayalinin Avrupa’da başarı olduğunu anlatan Evcimen, “Avrupa’da düzenlenen yarışmalara katılarak sadece şehrimize değil, ülkemize de derece getirip Türk kuaförlerinin neler başarabildiğini tüm dünyaya göstermek istiyorum” ifadelerini kullandı.

İlgili Yazılar