Süper Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Kurban Bayramı Siyasi Parti Ziyaretleri

Kurban Bayramı Siyasi Parti Ziyaretleri

haberci haberci -
38 0

AK Parti, CHP ve MHP Arasında Bayramlaşma

Siyasi partiler arasında Kurban Bayramı dolayısıyla gerçekleşen ziyaretlerde, AK Parti, CHP ve MHP heyetleri bir araya geldi. Ziyaretlerde siyasi liderler arasında bayram tebrikleri ile önemli konular da ele alındı.

AK Parti ile CHP ve MHP Ziyaretleri

CHP Genel Başkan Yardımcısı Deniz Yavuzyılmaz başkanlığındaki heyet, AK Parti’yi ziyaret ederek Gazze’deki durumu ele aldı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Belgin Uygur, Gazze’deki soykırıma dikkat çekerek uluslararası hukuk işlemesi çağrısında bulundu.

Cumhur İttifakı ile MHP Ziyareti

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz başkanlığındaki heyet, Cumhur İttifakı’na bayram tebriklerini iletti. Liderler, Türkiye’nin birlik ve bütünlüğü için diyalog ve uzlaşmanın önemine vurgu yaptılar.

HÜDA PAR ve Yeniden Refah Partisi Ziyaretleri

HÜDA PAR ve Yeniden Refah Partisi heyetleri de AK Parti’yi ziyaret ederek bayramlaştı. Ziyaretlerde Gazze’deki durum, ekonomik sorunlar ve yeni anayasa çalışmaları gibi konular ele alındı.

İyi Parti, Vatan Partisi ve DSP Ziyaretleri

İyi Parti, Vatan Partisi ve DSP heyetleri de CHP’yi ziyaret ederek bayramları kutladı. Siyasi partiler arasında diyalog ve iş birliğinin önemi vurgulandı.

Demokrat Parti ve Saadet Partisi Ziyaretleri

Demokrat Parti ve Saadet Partisi heyetleri de CHP’yi ziyaret ederek bayramlaştı. Liderler, ülkenin sorunlarına çözüm bulma, diyalog ve uzlaşma kültürünün önemini vurguladılar.

İlgili Yazılar