Süper Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Mersin’de Eşi Seher’i Pompalı Tüfekle Vuran Bekir Aktekin Tutuklandı

Mersin’de Eşi Seher’i Pompalı Tüfekle Vuran Bekir Aktekin Tutuklandı

haberci haberci -
44 0

Bekir Aktekin, Tahliye Olduktan 6 Gün Sonra Eşini Öldürdü

Mersin’de, cezaevinden tahliye olduktan sadece 6 gün sonra 3 çocuk annesi eşi Seher Aktekin’i pompalı tüfekle vurarak öldüren Bekir Aktekin tutuklandı.

Olayın Detayları

Olay, 20 Haziran’da Akdeniz ilçesi Çilek Mahallesi’nde meydana geldi. Ruhsatsız silah bulundurmak suçundan tutuklu bulunduğu cezaevinden tahliye olan Bekir Aktekin, eşi Seher Aktekin’i babasının bekçilik yaptığı portakal bahçesine götürdü.

Seher Aktekin, aile büyükleriyle sohbet ettikten sonra kahvaltı hazırlamak için mutfağa giderken arkasından gelen Bekir Aktekin, yanında getirdiği pompalı tüfekle eşine ateş etti. Seher Aktekin olay yerinde hayatını kaybetti.

Sonuç

Bekir Aktekin, olayın ardından gözaltına alındı ve tutuklandı. Eşine ve çocuklarına aile içi şiddet uyguladığı belirtilen Aktekin, daha önce uzaklaştırma kararı almış ve geçmişte çocuğuna şiddet uyguladığı için ceza almıştı.

Seher Aktekin’in cenazesi, Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsi işlemlerinin ardından yakınları tarafından teslim alınıp toprağa verildi. Bekir Aktekin ise mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İlgili Yazılar